Zajęcia odwołane

W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemią koronawirusa COVID 19 i wydanym przez Prezesa Rady Ministrów stanem zagrożenia epidemicznego. Zajęcia basenowe, prowadzone w ramach działalności Stowarzyszenia zostają zawieszone, aż do odwołania. Poinformujemy o wznowieniu zajęć.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności

Zarząd StowarzyszeniaO nas - Ciąg dalszy


Staramy się korzystać z doświadczeń innych dlatego między innymi zapraszamy do udziału w naszych zajęciach instruktorów z innych ośrodków. Mamy wielkie plany i siły do ich realizacji. Dla członków Stowarzyszenia organizujemy wyjazdy na wody otwarte. Prowadzimy też bardziej intensywne formy zajęć na tygodniowych obozach szkoleniowo-integracyjnych w najpiękniejszych zakątkach naszego kraju. W planach mamy również zagraniczne wyprawy nurkowe.


Poprzez zajęcia pływackie i naukę nurkowania wspomagamy rehabilitację ruchowa. Tworzy to podstawę do szeroko rozumianej integracji społecznej osób niepełnosprawnych. Jakkolwiek samo nurkowanie sprawia nam wiele radości to jest ono zaledwie środkiem do poprawy samooceny i wzrostu wiary we własne siły. Właśnie pobudzenie "apetytu na życie" jest tym efektem, który cieszy nas najbardziej.